Nagyon gyorsan történt minden. Hogy szakértő lettem a Családinet.hu-n
Ez a bejegyzés tulajdonképp köszönet.
Elsőként – időrendi sorrendet figyelembe véve – Gáspár Katalint és Harmonetet illeti köszönet. Kati kért először szakértői írást tőlem, még tavaly.
Köszönet Galyó Tündének, az OnlineTanítás.com tulajdonos szerkesztőjének, aki szintén még 2020-ban meginterjúvolt, idén pedig tovább erősítette bennem a gyomos énemet, parlagfüves mivoltomat – rávilágítva, hogy „azért nem semmi”, amit én tudok. Nagyon nagy szüksége volt az egyébként imposztor szindrómás, maximalista, de magában kevésbé bízó énemnek arra, hogy egy kívülálló, mégis hiteles ember szemszögéből lássam magamat, a tudásomat, a tapasztalataimat, és a mindennek átadására szolgáló képességeim. Egy szóval: a szakértőségem.
Idén akkor beszéltünk először, amikor már majdnem kimondtam, majdnem felvállaltam önmagam és a nagyvilág előtt is, hogy parlagfű szakértő vagyok – az ismét terjedésnek induló tévhitek igen ösztönzőek:)
Egy esemény motivált arra, hogy lépjek szintet ezen az úton.
A Tündével folytatott beszélgetés után vettem a bátorságot, és írtam Némethné Laurának, szintén régi online ismerősömnek, aki a Családinet.hu tulajdonosa. Korábban egy karácsonyi, pedagógusoknak szóló pályázatára ajánlottam fel díjakat, ismeretterjesztő előadásaimat.
Laurával megegyeztünk abban, hogy szakértőnek jelentkezem, 3 cikkemet megjelenteti. Ezzel felmérjük, mekkora az érdeklődés a témára. Mindhárom fél jól jár: ő kap tartalmat, az olvasói hiteles és hasznos információkat a parlagfűről, tévhitekről, allergiáról…, én pedig látogatottságot ide, a nemambrozia.hu-ra.
Köszönetem Némethné Laurának.
Ma jelent meg a harmadik szakértői cikkem a Családinet.hu-n. Sállálá:)
Kattints a logóra, és a szakértői profilomra jutsz, ahol az ott megjelent cikkeket is megtalálod.
Ha tetszett valamelyik – vagy mindegyik -, bátran terjeszd a nagyvilágban 🙂 Hálásan köszönöm.
Hozzászólni a kapcsolati űrlap segítségével tudsz ehhez a poszthoz (is). >>